The river Elbe at Hamburg Blankenese
E. Martens , early 20th cent.
Proceeds : 300 €
Oil/canvas, 36 x 45 cm, sign. lo. ri. E. Martens, craquelé.
E. Martens: The river Elbe at Hamburg Blankenese
Proceeds : 300 €