The river Elbe at Hamburg Blankenese

E. Martens , early 20th cent.

Proceeds : 300 €

Oil/canvas, 36 x 45 cm, sign. lo. ri. E. Martens, craquelé.

E. Martens: The river Elbe at Hamburg Blankenese

E. Martens , early 20th cent.

Proceeds : 300 €