Frauenchiemsee

Münchener Schule , 19th cent.

Frauenchiemsee

Oil/canvas/cardboard, 29 x 45 cm, dat. lo. ri. 20.8.67, etw.. rest.

Münchener Schule: Frauenchiemsee

Münchener Schule , 19th cent.

Frauenchiemsee

Frauenchiemsee
Frauenchiemsee