Troika

Franz Rausch , Wroclav, 19th/20th cent.

Troika

Proceeds : 1.000 €

Oil/canvas, 77 x 99 cm, sign. lo. ri. F. Rausch, some rest. partly craquelé.

Franz Rausch: Troika

Troika

Proceeds : 1.000 €

Troika
Troika