Landscape with trains
Leonhard Sandrock Neumarkt 1867 - Berlin 1945
Oil/cardboard, 36 x 45 cm, sign. lo. le. L. Sandrock, min. rest. - Lit.: Thieme-Becker, Bénézit et. al.
Leonhard Sandrock: Landscape with trains
Landscape with trains