St. Peter in Rome
Hans Kolitz Düsseldorf 1874
Oil/wood, 46 x 38 cm, sign. a. dat. lo. le. H. Kolitz 1895 (signature renewed), some rest.
Hans Kolitz: St. Peter in Rome
St. Peter in Rome