St. Peter in Rome

Hans Kolitz Düsseldorf 1874

St. Peter in Rome

Oil/wood, 46 x 38 cm, sign. a. dat. lo. le. H. Kolitz 1895 (signature renewed), some rest.

Hans Kolitz: St. Peter in Rome

Hans Kolitz Düsseldorf 1874

St. Peter in Rome

St. Peter in Rome
St. Peter in Rome