Harbour at the Baltic Sea
C. Schröder , early 20th cent.
Oil/canv., 25 x 40 cm, sign. a. dat. lo. le. Prof. C. Schröder 1915.
C. Schröder: Harbour at the Baltic Sea
Harbour at the Baltic Sea