Lübeck Harbour

Wilhelm Schodde Altona 1883 - Lübeck 1951

Lübeck Harbour

Oil/cardboard, 36 x 48 cm, sign. lo. ri. W. Schodde, min. rest.

Wilhelm Schodde: Lübeck Harbour

Lübeck Harbour

Lübeck Harbour
Lübeck Harbour