Lübeck Harbour
Wilhelm Schodde Altona 1883 - Lübeck 1951
Oil/cardboard, 36 x 48 cm, sign. lo. ri. W. Schodde, min. rest.
Wilhelm Schodde: Lübeck Harbour
Lübeck Harbour