Rotterdam Harbour

Hugo W.C. van Schaik Beetsterzwaag 1872 - Meppel 1946

Rotterdam Harbour

Oil/canvas, 60 x 80 cm, sign. lo. ri. v. Sxhaik, some rest.

Hugo W.C. van Schaik: Rotterdam Harbour

Rotterdam Harbour

Rotterdam Harbour
Rotterdam Harbour