Rotterdam Harbour
Hugo W.C. van Schaik Beetsterzwaag 1872 - Meppel 1946
Oil/canvas, 60 x 80 cm, sign. lo. ri. v. Sxhaik, some rest.
Hugo W.C. van Schaik: Rotterdam Harbour
Rotterdam Harbour