The Baltic Sea
Freiherr von Erhardt , early 20th cent.
Proceeds : 400 €
Oil/canvas, 45 x 80 cm, sign. lo. le. and dat. Frhr. v. Ehrhardt 1924, min. chips.
Freiherr von Erhardt: The Baltic Sea
The Baltic Sea
Proceeds : 400 €