An antiques dealer

Berliner Schule , 19th cent.

An antiques dealer

Proceeds : 2.700 €

Oil/canvas, 57 x 42 cm, lo. ri. indistinctly sign., some rest.

Berliner Schule: An antiques dealer

Berliner Schule , 19th cent.

An antiques dealer

Proceeds : 2.700 €

An antiques dealer
An antiques dealer