Bathers

Magnus Weidemann Hamburg 1880 - Keitum/Sylt 1967

Bathers

Proceeds : 100 €

Etching, 17,5 x 13, cm, sign. lo. ri. Weidemann, le. in the plate momogr. and dat. MW 1914, browned, unopen.

Magnus Weidemann: Bathers

Bathers

Proceeds : 100 €

Bathers
Bathers