Scheuneninterieur mit Magd

Egbert van der Poel Delft 1621 - Rotterdam 1664, follower 19th cent.

Scheuneninterieur mit Magd

Proceeds : 900 €

Öl/Holz, 60 x 88 cm, rest.

Egbert van der Poel: Scheuneninterieur mit Magd

Scheuneninterieur mit Magd

Proceeds : 900 €

Öl/Holz, 60 x 88 cm, rest.

Scheuneninterieur mit Magd
Scheuneninterieur mit Magd