The harbour
Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993
Oil/canvas, 34 x 46,5 cm, sign. lo. le. and dat. A. Feser 1970. Mus.: Hamburg, Lit.: Vollmer, Der Neue Rump, Heydorn, Bernt Feser
Albert Feser: The harbour
The harbour