A harbour with a crane
Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993
Oil/cardboard, 24,5 x 33,5 cm, sign. lo. ri. A: Feser 43, rest. Mus.: Hamburg, Lit.: Vollmer, Der Neue Rump, Heydorn, Bernt Feser
Albert Feser: A harbour with a crane
A harbour with a crane