A landscape
Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993
Oil/cardboard, 24,5 x 34 cm, sign. lo. le. Feser, dat. on the reverse 20. 11.45. Mus.: Hamburg, Lit.: Vollmer, Der Neue Rump, Heydorn, Bernt Feser
Albert Feser: A landscape
A landscape