Venice

Erwin Exner Wien 1915

Venice

Proceeds : 200 €

Watercolour, 49 x 62 cm, sign. and dat. lo. le. Exner 1956 - Venice.

Erwin Exner: Venice

Erwin Exner Wien 1915

Venice

Proceeds : 200 €

Venice
Venice