At the lake

Friedrich Ahlers-Hestermann Hamburg 1883 - Berlin 1973

At the lake

Proceeds : 100 €

Lithograph, 40 x 25,5 cm, sign. lo. ri. F. Ahlers-Hestermann, creases, unfamed.

Friedrich Ahlers-Hestermann: At the lake

At the lake

Proceeds : 100 €

At the lake
At the lake