A flower basket

Johan Laurents Jensen Gentofte 1800 - Kopenhagen 1856, School

A flower basket

Proceeds : 3.500 €

Oil/canvas, 34 x 44 cm, lo. le. sign. and dat. A. Kollman 1840. Due to age some craquelé.

Johan Laurents Jensen: A flower basket

A flower basket

Proceeds : 3.500 €

A flower basket
A flower basket