Scuptures in a room

Edgar Augustin Recklinghausen 1936 - Hamburg 1996

Scuptures in a room

Chalk/board, 100 x 70 cm, lo. ri. sign. and dat. E. Augustin 78.

Edgar Augustin: Scuptures in a room

Scuptures in a room

Scuptures in a room
Scuptures in a room