A water carrier

Rafal Mandelzweig Warschau 1908 - Montevideo 1956

A water carrier

Oil/cardboard, 58 x 61,5 cm, sign. up. ri. and dat. 54. Lit: Vollmer et. al.

Rafal Mandelzweig: A water carrier

A water carrier

A water carrier
A water carrier