Figures in a clearing

E. Winckelmann , 2nd half 19th cent.

Figures in a clearing

Proceeds : 1.000 €

Oil/canvas, 55 x 45 cm, sign. lo. ri. and dat. E. Winckelmann 76, min. dam., unframed.

E. Winckelmann: Figures in a clearing

Figures in a clearing

Proceeds : 1.000 €

Figures in a clearing
Figures in a clearing