The city palace in Berlin

Bruno Bielefeld Blumenau/Ostpr. 1879 - Berlin

The city palace in Berlin

Oil/canvas, 60 x 80 cm, sign. lo. le. Bruno Bielefeld, min. rest.

Bruno Bielefeld: The city palace in Berlin

The city palace in Berlin

The city palace in Berlin
The city palace in Berlin