A farm near Kufstein

Hösch , 20th cent.

A farm near Kufstein

Proceeds : 400 €

Oil/canvas, 81 x 70,3 cm, sign. lo. ri. Hösch, rest.

Hösch: A farm near Kufstein

Hösch , 20th cent.

A farm near Kufstein

Proceeds : 400 €

A farm near Kufstein
A farm near Kufstein