The castle Dornburg

Fritz Amann Gera-Untermhaus 1878 - 1969

The castle Dornburg

Pastel, 41,5 x 59,6 cm, sign. up. ri. and dat. F. Amann 1936.

Fritz Amann: The castle Dornburg

The castle Dornburg

The castle Dornburg
The castle Dornburg