Reading

Deutsche Schule , 18th cent.

Reading

Proceeds : 600 €

Oil/canvas/cardboard, 21 x 26 cm, sign. lo. ri. and dat. Casselitz 1765, some rest., min. scratches.

Deutsche Schule: Reading

Deutsche Schule , 18th cent.

Reading

Proceeds : 600 €

Reading
Reading