A view of Capri at sunset

Düsseldorfer Schule , 19th cent.

A view of Capri at sunset

Proceeds : 1.200 €

Oil/canvas, relined, 51 x 71,5 cm, monogr. lo. ri. A. F., rest.

Düsseldorfer Schule: A view of Capri at sunset

A view of Capri at sunset

Proceeds : 1.200 €

A view of Capri at sunset
A view of Capri at sunset