A still life with glasses and shells
H. Teelman , beg. 18th cent.
Proceeds : 4.000 €
Oil/canvas, 80 x 103 cm, sign. and dat. bottom centre H. Teelman pinx. 1710, relined, some dam.
H. Teelman: A still life with glasses and shells
Proceeds : 4.000 €