Visiting grandmother
Alfred Morgan , 19th cent.
Oil/canvas, 50,5 x 66 cm, sign. lo. le. A. Morgan, min. rest. Mus.: V&A, London Lit.: Th.-Becker, Bénézit et.al.
Alfred Morgan: Visiting grandmother
Visiting grandmother