A Southern town
Tom Hops Hamburg 1906 - Hamburg 1976
Lithograph/screenprint, 32 x 45 cm, sign. and dat. lo. ri. Tom Hops 59, no. 4/20; unframed.
Tom Hops: A Southern town
A Southern town