Twigs in blossom in a vase

M. Strazewsky , 20th cent.

Twigs in blossom in a vase

Proceeds : 200 €

Oil/canvas, 61 x 76 cm, sign. and dat. lo. ri. M. Strazewsky 1939.

M. Strazewsky: Twigs in blossom in a vase

M. Strazewsky , 20th cent.

Twigs in blossom in a vase

Proceeds : 200 €

Twigs in blossom in a vase
Twigs in blossom in a vase