"Edgar Allan Poe"

Horst Janssen Oldenburg 1929 - Hamburg 1995

"Edgar Allan Poe"

Lithograph, 48,5 x 39,6 cm, signed, dat. 66; without frame.

Horst Janssen: "Edgar Allan Poe"

"Edgar Allan Poe"

"Edgar Allan Poe"
"Edgar Allan Poe"