"Edgar Allan Poe"
Horst Janssen Oldenburg 1929 - Hamburg 1995
Lithograph, 48,5 x 39,6 cm, signed, dat. 66; without frame.
Horst Janssen: "Edgar Allan Poe"
"Edgar Allan Poe"