A coastal view

Erich Hartmann Elberfeld 1886 - Hamburg 1974

A coastal view

Watercolour, 46 x 71 cm, sign.a.dat.lo.ri.

Erich Hartmann: A coastal view

A coastal view

A coastal view
A coastal view