Madonna

Arturo Pagliai Subiaco 1852 - Rom 1896

Madonna

Lot-Nr. 53

Öl/Lw., 250 x 145 cm, r. u. sign. u. dat. A. Pagliai 95, etw. rest.

Arturo Pagliai: Madonna

Madonna

Lot-Nr. 53

Madonna
Madonna