Madonna
Arturo Pagliai Subiaco 1852 - Rom 1896
Lot-Nr. 53
Öl/Lw., 250 x 145 cm, r. u. sign. u. dat. A. Pagliai 95, etw. rest.
Arturo Pagliai: Madonna
Madonna
Lot-Nr. 53