Blumenstilleben

Otto Illies Yokohama 1881 - Wernigerode 1959

Blumenstilleben

Öl/Malkarton, 48 x 34 cm, l. u. sign. Otto Illies.

Otto Illies: Blumenstilleben

Blumenstilleben

Blumenstilleben
Blumenstilleben