Am Fleet

Paul Kayser Hamburg 1869 - Donaueschingen 1942

Am Fleet

Öl/Karton, 50 x 39 cm, l. u. sign. P. Kayser.

Paul Kayser: Am Fleet

Am Fleet

Am Fleet
Am Fleet