Seemann
Frans Masereel Blankenberghe 1889 - Avignon 1972
Ergebnis : 100 €
Lithographie, 31 x 44 cm, l. u. sign. u. dat. Tom Masereel 1963, ungerahmt.
Frans Masereel: Seemann
Seemann
Ergebnis : 100 €