Seemann

Frans Masereel Blankenberghe 1889 - Avignon 1972

Seemann

Ergebnis : 100 €

Lithographie, 31 x 44 cm, l. u. sign. u. dat. Tom Masereel 1963, ungerahmt.

Frans Masereel: Seemann

Seemann

Ergebnis : 100 €

Seemann
Seemann