Am Strand

Richard John Sterckema Hilversum 1929

Am Strand

Öl/Holz, 13 x 18 cm, r. u. sign. R. J. Sterckema.

Richard John Sterckema: Am Strand

Am Strand

Am Strand
Am Strand