Kellermeister

Anders Montan Broddarp 1845 - Düsseldorf 1917

Kellermeister

Öl/Lw., 52,5 x 48,5 cm, r. u. sign. A. Montan, etw. ber.

Anders Montan: Kellermeister

Kellermeister

Kellermeister
Kellermeister