Sounds of Mozart
Wolfgang Isle (Rodheim 1945 - 1996)
Lot-No. 259
Mixed media/paper, 88 x 63 cm, lo. ri. sign. and dat. W. Isle IX/VIII/91, unframed. - German artist.
Wolfgang Isle: Sounds of Mozart
Sounds of Mozart
Lot-No. 259