Sounds of Mozart

Wolfgang Isle (Rodheim 1945 - 1996)

Sounds of Mozart

Lot-No. 259

Mixed media/paper, 88 x 63 cm, lo. ri. sign. and dat. W. Isle IX/VIII/91, unframed. - German artist.

Wolfgang Isle: Sounds of Mozart

Sounds of Mozart

Lot-No. 259

Sounds of Mozart
Sounds of Mozart