Young Woman with Dog

N. Simonovitch active late 19th cent.

Young Woman with Dog

Lot-No. 75

Oil/canvas, 45,5 x 33 cm, lo. le. sign. N. Simonovitch, rest. - Russian painter.

N. Simonovitch: Young Woman with Dog

Young Woman with Dog

Lot-No. 75

Young Woman with Dog
Young Woman with Dog