Young Lady in Blue
Monogrammist J.H. Potrait painter active mid 19th cent.
Lot-No. 228
Oil/canvas, 51,5 x 40 cm, lo. ri. monogr. and dat. J. H. 1850, min. rest. -
Monogrammist J.H.: Young Lady in Blue
Young Lady in Blue
Lot-No. 228