Small Town
Wilfried Homuth (Schwerin 1940)
Lot-No. 10
Oil/canvas, 80,5 x 101,5 cm, lo. ri. sign. and dat. Homuth 85. - German painter.
Wilfried Homuth: Small Town
Small Town
Lot-No. 10