Deer

Bettina Bick (Lüneburg 1961)

Deer

Lot-No. 188

Proceeds : 1.000 €

Oil/canvas, 100 x 120 cm, lo. ri. sign. and dat. Bick 09, unframed. - German paintress.

Bettina Bick: Deer

Bettina Bick (Lüneburg 1961)

Deer

Lot-No. 188

Proceeds : 1.000 €

Deer
Deer