Colour Fields
Roger Greßl (St. Pölten 1959)
Lot-No. 189
Acrylic a. collage/canvas, 90 x 85 cm, lo. le. sign. a. dat. Roger Greßl 95. - Austrian painter.
Roger Greßl: Colour Fields
Colour Fields
Lot-No. 189