Colour Fields

Roger Greßl (St. Pölten 1959)

Colour Fields

Lot-No. 189

Acrylic a. collage/canvas, 90 x 85 cm, lo. le. sign. a. dat. Roger Greßl 95. - Austrian painter.

Roger Greßl: Colour Fields

Roger Greßl (St. Pölten 1959)

Colour Fields

Lot-No. 189

Colour Fields
Colour Fields