Mill
Gabriele Weingaertner-Spars (Antwerpen 1900 - Hittfeld 1984)
Lot-No. 190
Oil/canvas, 50,5 x 61 cm, lo. ri. sign. a. dat. Weingaertner 35. - German paintress.
Gabriele Weingaertner-Spars: Mill
Mill
Lot-No. 190