Mill

Gabriele Weingaertner-Spars (Antwerpen 1900 - Hittfeld 1984)

Mill

Lot-No. 190

Oil/canvas, 50,5 x 61 cm, lo. ri. sign. a. dat. Weingaertner 35. - German paintress.

Gabriele Weingaertner-Spars: Mill

Mill

Lot-No. 190

Mill
Mill