Little Shepherdess with Buck

G. Beslay active mid 19th cent.

Little Shepherdess with Buck

Lot-No. 26

Proceeds : 1.700 €

Oil/canvas, 112 x 88 cm, lo. le. sign. a. dat. G. Beslay D 1850, rest. relined.

G. Beslay: Little Shepherdess with Buck

Little Shepherdess with Buck

Lot-No. 26

Proceeds : 1.700 €

Little Shepherdess with Buck
Little Shepherdess with Buck