Young Man with Harp

A. Bloch active probably in Munich around 1900

Young Man with Harp

Lot-No. 348

Oil/canvas/wood, 54,5 x 45,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. A. Bloch jr 1904.

A. Bloch: Young Man with Harp

Young Man with Harp

Lot-No. 348

Young Man with Harp
Young Man with Harp