Distant View

Monogrammist HC active around 1900

Distant View

Lot-No. 368

Oil/canvas, 130,5 x 80,5 cm, lo. le. monogr. a. dat. HC 95, some rest.

Monogrammist HC: Distant View

Distant View

Lot-No. 368

Distant View
Distant View