Distant View
Monogrammist HC active around 1900
Lot-No. 368
Oil/canvas, 130,5 x 80,5 cm, lo. le. monogr. a. dat. HC 95, some rest.
Monogrammist HC: Distant View
Distant View
Lot-No. 368