A sculpture 'Aitia II'

Dagmar Bremer

A sculpture 'Aitia II'

Lot-No. 334

2013. Limewood and colour, h. 56 cm, on ground monogr. and dat. DB2013.

Dagmar Bremer: A sculpture 'Aitia II'

Dagmar Bremer

A sculpture 'Aitia II'

Lot-No. 334

A sculpture 'Aitia II'
A sculpture 'Aitia II'