Aquarium

Jennifer Horn

Aquarium

Lot-No. 273

Oil/canvas, 60 x 70 cm, lo. ri. monogr. a. dat. JeHo 04, unframed.

Jennifer Horn: Aquarium

Jennifer Horn

Aquarium

Lot-No. 273

Aquarium
Aquarium